Księgi wieczyste Bolesławiec


Wybierz ulicę, na której chcesz odnaleźć nieruchomość:


Księgi wieczyste

Ustawa z dnia 6 lipca 1982 roku o księgach wieczystych i hipotece wskazuje, że są one prowadzone w celu zapewnienia prawidłowego obiegu nieruchomościami. Są one jawne i dostęp do nich nie jest utrudniony. Co więcej - dostępność do księgi wieczystej jest możliwy na dwa różne sposoby:

Decydując się na zakup nieruchomości, pamiętaj, aby zapoznać się dokładnie z księgą wieczystą. To z niej dowiedz się najważniejszych informacji, a wśród nich lokalizację nieruchomości, dane właściciela oraz to, czy względem wybranego lokalu, czy gruntu są obciążenia, a w tym hipoteka. Te informacje warto wiedzieć przed podpisaniem umowy przedwstępnej. Tym sposobem unikniemy w późniejszym czasie problemów prawnych i finansowych.

Księgi wieczyste Bolesławiec

Serwis internetowy znajdźksięgę.pl prowadzi bazę ksiąg wieczystych, które są zgodne ze stanem faktycznym. Dokładamy wszelkich starań, aby tak było. Każda nowo powstała księga wieczysta, trafia do naszego systemu. Poszukując księgi wieczystej dla miejscowości Bolesławiec - wyszukaj ją po adresie lub numerze działki. To są dwie możliwości. Wybór opcji uzależniony jest od tego, jakimi informacjami dysponujemy. Po wybraniu konkretnej nieruchomości należy uregulować płatność. Nie są to wysokie stawki. Za jedną księgę wieczystą opłata wynosi 49,95 złotych. Istnieje również możliwość zakupu kilku ksiąg wieczystych. Uzależnione to jest od tego, czy interesuje nas jedna nieruchomość, a może wszystkie lokale w jednym budynku. Należy pamiętać o tym, że dla każdej nieruchomości jest jedna księga wieczysta.

Księgi wieczyste Bolesławiec, które znajdują się w serwisie internetowym, pozwalają ustalić najważniejsze dane na temat nieruchomości. Informacje te są bardzo ważne i w większości przypadków, wpływają na to, czy jesteśmy zainteresowani nieruchomością. Obsługa platformy internetowej jest bardzo prosta i intuicyjna. Nawet jeśli po raz pierwszy korzystasz z naszego serwisu, bez problemu sobie poradzisz z wyszukaniem interesującej księgi wieczystej. Masz wątpliwości - napisz do nas e - maila. Udzielamy odpowiedzi w ekspresowym tempie.

$desc

Księga wieczysta to dokument informujący o stanie prawnym nieruchomości. Zapoznaj się z nią przed zakupem - zajrzyj w tym celu do nas!