Wyszukiwarka ksiąg wieczystych
Strona główna
(current)
Szukaj ksiąg wieczystych
Twoje konto
Pomoc i kontakt
Najczęściej zadawane pytania
Odzyskanie hasła do konta
Skontaktuj się z nami
Regulamin i polityka prywatności
Księgi wieczyste
Pszczyna
Nie znasz adresu? Wyszukaj po numerze działki
Księgi wieczyste
Po adresie
woj. śląskie
pow. pszczyński
gm. Pszczyna
Pszczyna
Wybierz ulicę, na której chcesz odnaleźć nieruchomość:
A
B
C
D
E
F
G
H
I
L
Ł
K
J
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
W
Z
Ź
Ż
0-9
Adama Asnyka
Adama Mickiewicza
Aleksandra Fizi
Aleksandra Fredry
Alfonsa Zgrzebnioka
Andrzeja Mielęckiego (dr.)
Antoniego Rogalińskiego (dr.)
Asnyka (Adama)
Astrów
Bankowa
Batalionów Chłopskich
Bednarska
Bednorza (ks. bp. H.)
Bielasa (Witolda)
Bielska
Bieruńska
Bogedaina (ks. bp.)
Bolesława Chrobrego
Bolesława Prusa
Bolesława Śmiałego
bp. Bogedaina (ks.)
bp. H. Bednorza (ks.)
Braci Jędrysików
Bramkowa
Bratków
Bratnia
Broniewskiego (Władysława)
Brylantowa
Brzechwy (Jana)
Brzoskwiniowa
Bursztynowa
Cedrowa
Cegielniana
Chochółka
Chopina (Fryderyka)
Cichego (dr. Maksymiliana)
Cieszyńska
Cyprysowa
Czajkowskiego (Piotra)
Czereśniowa
Czołgistów
Czwartaków
Damrota (Konstantego)
Diamentowa
Dobrawy
Doświadczalna
dr. Andrzeja Mielęckiego
dr. Antoniego Rogalińskiego
dr. Franciszka Lercha
dr. Maksymiliana Cichego
Drozdów
Druhów
Dunikowskiego (Ksawerego)
Dworcowa
Dworcowy (pl.)
Elizy Orzeszkowej
Emanuela Imieli
Ficka (Jana)
Fizi (Aleksandra)
Franciszka Lercha (dr.)
Francuska
Fredry (Aleksandra)
Fryderyka Chopina
Gajowa
Garncarska
gen. Hallera
Gołębia
Górnośląska
Granitowa
Grzebłowiec
Grzegorzka (Józefa)
Gustawa Morcinka
Gwardii Ludowej
Gwiaździsta
H. Bednorza (ks. bp.)
Hallera (gen.)
Harcerska
Henryka Brodatego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Sucharskiego (mjr.)
Hetmańska
Hubalczyków
Ignacego Paderewskiego
Imieli (Emanuela)
Iwaszkiewicza (Jarosława)
L. Zamenhofa
Legionów
Leona Kruczkowskiego
Lercha (dr. Franciszka)
Leśna
Ligonia (Juliusza)
Lompy (Józefa)
Lotników
Ludomira Różyckiego
Ludwika Kędziora
Ludwika Musioła
Łanowa
Łowiecka
Łucznicza
Karłowicza (Jana)
Karola Miarki
Karola Szymanowskiego
Kasztelańska
Katowicka
Kazimierza Odnowiciela
Kazimierza Sprawiedliwego
Kazimierza Wielkiego
Kędziora (Ludwika)
Kochanowskiego (Jana)
Konopnickiej (Marii)
Konstantego Damrota
Kopernika (M.)
Koralowa
Korczaka (Janusza)
Korfantego (Wojciecha)
Kościuszki (Tadeusza)
Krasińskiego (Zygmunta)
Krokusów
Krucza
Kruczkowskiego (Leona)
Kryształowa
Krzywa
Krzyżowskiego (Stanisława)
ks. bp. Bogedaina
ks. bp. H. Bednorza
Ksawerego Dunikowskiego
Księżycowa
Kupca (Jana)
Jadwigi (św.)
Jana Brzechwy
Jana Ficka
Jana III Sobieskiego
Jana Karłowicza
Jana Kochanowskiego
Jana Kupca
Jana Matejki
Jana Roehricha
Janusza Korczaka
Jarosława Iwaszkiewicza
Jesionowa
Jędrysików (Braci)
Józefa Grzegorzka
Józefa Lompy
Józefa Poniatowskiego
Józefa Pukowca
Juliusza Ligonia
Juliusza Słowackiego
M. Kopernika
Maja (3)
Maków
Maksymiliana Cichego (dr.)
Malinowa
Marii Konopnickiej
Marii Skłodowskiej-Curie
Marmurowa
Marynarzy
Matejki (Jana)
Męczenników Oświęcimskich
Miarki (Karola)
Mickiewicza (Adama)
Mielęckiego (dr. Andrzeja)
Mieszka I
Mikołaja Reja
Miodowa
mjr. Henryka Sucharskiego
Młyńska
Modrzewiowa
Moniuszki (Stanisława)
Morcinka (Gustawa)
Morelowa
Musioła (Ludwika)
Myśliwska
Nałkowskiej (Zofii)
Narcyzów
Ogrodowa
Okopowa
Opolczyka (Władysława)
Orzeszkowej (Elizy)
Paderewskiego (Ignacego)
Parkowa
Partyzantów
Pawła Stalmacha
Pawła Zemboka
Perłowa
Piaskowa
Piastowska
Piechurów
Piekarska
Piękna
Pionierów
Piotra Czajkowskiego
Piwowarska
Platynowa
Plebiscytowa
Polne Domy
Poniatowskiego (Józefa)
Porzeczkowa
Poziomkowa
Prusa (Bolesława)
Przyjaźni
Pukowca (Józefa)
Radosna
Reja (Mikołaja)
Reymonta (Władysława)
Roehricha (Jana)
Rogalińskiego (dr. Antoniego)
Różana
Różyckiego (Ludomira)
Rubinowa
Rybnicka
Rymarska
Rynek
Rzepakowa
Sadowa
Saperska
Sienkiewicza (Henryka)
Skłodowskiej-Curie (Marii)
Skowronków
Skromna
Słoneczna
Słowackiego (Juliusza)
Słowicza
Sokoła
Srebrna
Stalmacha (Pawła)
Stalowa
Stanisława Krzyżowskiego
Stanisława Moniuszki
Stanisława Staszica
Stanisława Wyspiańskiego
Staromiejska
Staszica (Stanisława)
Stefana Batorego
Stefana Żeromskiego
Strażacka
Strzelecka
Studzienicka
Sucharskiego (mjr. Henryka)
Sybiraków
Sygietyńskiego (Tadeusza)
Szafirowa
Szaraków
Szarych Szeregów
Szmaragdowa
Sznelowiec
Szymanowskiego (Karola)
św. Jadwigi
Świerkowa
Tadeusza Kościuszki
Tadeusza Sygietyńskiego
Tkacka
Tulipanów
Turkusowa
Ułanów Pszczyńskich
W. Jagiełły
Walki Młodych
Warowna
Wesoła
Wiśniowa
Witolda Bielasa
Władysława Broniewskiego
Władysława Łokietka
Władysława Opolczyka
Władysława Reymonta
Wodzisławska
Wojciecha Korfantego
Wojska Polskiego
Wspólna
Wyspiańskiego (Stanisława)
Zacisze
Zamenhofa (L.)
Zbożowa
Zdrojowa
Zemboka (Pawła)
Zgrzebnioka (Alfonsa)
Zielona
Ziemowita
Ziołowa
Złocieni
Złota
Zofii Nałkowskiej
Zuchów
Zygmunta Krasińskiego
Żeglarska
Żelazna
Żeromskiego (Stefana)
Żorska
Żytnia
3 Maja